Şartlar ve Koşullar

SON KULLANICI LİSANS ANLAŞMASI

Son Güncelleme: 28 Nisan 2022 - 18:51

Şartlar ve Koşullar


SON KULLANICI LİSANS ANLAŞMASI

Son Güncelleme: [wpautoterms last_updated_date] Bu, www.anonimsohbet.gen.tr'nin ("AnonimSohbet Sitesi") sahibi ve işletmecisi olan AnonimSohbet.Gen.TR ("AnonimSohbet"), AnonimSohbet uygulaması dahil olmak üzere AnonimSohbet yazılımı ve Site ("AnonimSohbet Hizmeti" veya "Hizmet") ve siz, AnonimSohbet Hizmetinin bir kullanıcısı. Aşağıda, www.anonimsohbet.gen.tr web sitesinin ve "AnonimSohbet" uygulamasının kullanımı için geçerli olan şartlar ve koşullar yer almaktadır. Bu şartlar, buraya referans olarak dahil edilen mevcut Gizlilik Politikası ile birlikte okunacaktır. Bu şartlardan herhangi birini kabul etmiyorsanız, AnonimSohbet Hizmetini kullanamazsınız. Hizmetleri kullanmaya devam ederseniz, bu şartları tamamen kabul etmiş sayılırsınız.

  • Lisans Koşullarını Kabul Etme Yeteneği

   Bu Lisansa girme olanağına sahip olduğunuzu onaylarsınız. 18 yaşından büyük, özgür bir reşit olmadığınızı veya yasal ebeveyn veya vasi onayına sahip olduğunuzu ve burada belirtilen şartlar, koşullar, yükümlülükler,  beyanlar ve garantileri yerine getirmeye tam olarak yetkin olduğunuzu onaylarsınız. Bu lisans ve bu lisansa uymak. 13 yaşın altındaysanız, AnonimSohbet Hizmetini kullanmanıza izin verilmez.

  • Bu Lisanstaki Değişiklikler

   AnonimSohbet, bu Lisansın şartlarını herhangi bir zamanda değiştirme hakkını saklı tutar ve herhangi bir değişiklik için bu Lisansı gözden geçirmek sizin sorumluluğunuzdadır. Bu Lisansta yapılan herhangi bir değişikliğin ardından AnonimSohbet Hizmetini kullanmaya devam etmeniz, onun revize edilmiş şartlarını kabul ettiğinizi ifade edecektir.

  • Hizmet

   3.1 AnonimSohbet Hizmetini herhangi bir şekilde yetkisiz şekilde kullanmamayı ve Hizmeti kullanımınız yalnızca kişisel kullanım içindir. 3.2 Hizmete kendi inisiyatifinizle erişmeyi seçiyorsunuz ve yerel yasalar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere geçerli tüm yasalara uymaktan sorumlusunuz. 3.3 Hizmetimize erişimi herhangi bir zamanda bildirimde bulunmaksızın değiştirme, askıya alma, kaldırma veya devre dışı bırakma hakkını saklı tutarız. Hizmetimize erişimin kaldırılmasından veya devre dışı bırakılmasından hiçbir durumda sorumlu olmayacağız. Ayrıca, bildirimde bulunmadan veya yükümlülük altına girmeden Hizmetimizin kullanımına veya Hizmetimize erişime sınırlamalar getirebiliriz. 3.4 E-posta ile veya e-posta olmadan AnonimSohbet mesajı olarak gönderilen herhangi bir bildirim, bildirimin kullanıcıya etkin bir şekilde iletilmesi olarak kabul edilecektir. 3.5 AnonimSohbet (a) güncellemeleri indirmenizi ve yüklemenizi gerektirebilir; veya (b) güncellemeleri cihazınıza otomatik olarak indirip yükleyin. 3.6 AnonimSohbet, yeni ürünler, teknolojiler, promosyonlar, ürün adları, ürün geri bildirimi ve ürün iyileştirmeleri ("Geri Bildirim") hakkındaki fikirleri gizli bilgi olarak kabul etmez. AnonimSohbet'e herhangi bir Geri Bildirim gönderirseniz, AnonimSohbet'in Geri Bildirimi içeren veya başka bir şekilde ürünleri bağımsız olarak kullanma, geliştirme, değerlendirme veya pazarlama hakkını saklı tuttuğunu kabul edersiniz.

  • Kullanıcı ve Web Sitesi İçeriği

   Bu hüküm ve koşullarda, "kullanıcı içeriğiniz", AnonimSohbet'e hangi amaçla olursa olsun gönderdiğiniz materyal (sohbet mesajları, gönderiler ve yorumlar, metinler, resimler, sesli materyaller, video materyalleri ve görsel-işitsel materyaller dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) anlamına gelir.
   • 4.1 AnonimSohbet Hizmeti, AnonimSohbet'in sahibi olmadığı veya kontrol etmediği reklamlar dahil olmak üzere üçüncü taraf web sitelerine bağlantılar içerebilir. AnonimSohbet, herhangi bir üçüncü taraf web sitesinin içeriği, gizlilik politikaları veya uygulamaları üzerinde hiçbir kontrole sahip değildir ve hiçbir sorumluluk kabul etmez. Ek olarak, AnonimSohbet herhangi bir üçüncü taraf sitenin içeriğini sansürlemeyecek veya düzenleyemeyecektir. Hizmeti kullanarak, AnonimSohbet'in herhangi bir üçüncü taraf web sitesini kullanımınızdan kaynaklanan veya bununla ilgili herhangi bir zarar, iddia veya diğer sorumluluktan sorumlu olmayacağını açıkça kabul ve beyan edersiniz.
   • 4.2 AnonimSohbet Hizmetini kullanırken diğer kullanıcılar tarafından yayınlanan içeriğe maruz kalacağınızı ve AnonimSohbet'in bu tür içeriğin doğruluğu, kullanışlılığı, güvenliği veya fikri mülkiyet haklarından sorumlu olmadığını ve bu tür içeriklerin içerik AnonimSohbet'in sorumluluğunda değildir.
   • 4.3 AnonimSohbet Hizmetini kullanırken saldırgan, uygunsuz veya sakıncalı olarak kabul edilebilecek içerikle karşılaşabilirsiniz. Bununla birlikte, Hizmetimizi tüm risk size ait olmak üzere kullanmayı kabul edersiniz ve saldırgan, uygunsuz veya sakıncalı bulunabilecek içerik için size karşı herhangi bir sorumluluğumuz olmayacaktır.
   • 4.4 Gönderdiğiniz içerikten ve bunları yayınlamanın sonuçlarından yalnızca siz sorumlusunuz. AnonimSohbet yalnızca bir çevrimiçi yazılı sohbet olarak hareket ettiğinden, kullanıcı tarafından gönderilen içerik, AnonimSohbet'in görüşlerini veya fikirlerini temsil etmek zorunda değildir ve AnonimSohbet, kullanıcı tarafından gönderilen içeriğin geçerliliği, doğruluğu veya yasal durumu konusunda hiçbir garanti vermez.
   • 4.5 AnonimSohbet'e kullanıcı içeriğinizi mevcut veya gelecekteki herhangi bir medya veya arama motorunda kullanmak, çoğaltmak, uyarlamak, yayınlamak, tercüme etmek ve dağıtmak için dünya çapında, geri alınamaz, münhasır olmayan, alt lisanslanabilir, telifsiz bir lisans veriyorsunuz. Ayrıca AnonimSohbet'e bu hakların ihlali nedeniyle dava açma hakkı da veriyorsunuz.
   • 4.6 AnonimSohbet, Kullanıcı tarafından hizmeti tanıtmak için veya diğer kullanıcılar için bilgi olarak yayınlanan herhangi bir içeriği kullanma hakkını saklı tutar.
   • 4.7 AnonimSohbet, tamamen kendi takdirine bağlı olarak, kullanıcının içeriğin herhangi bir bölümüne erişimini geçici veya kalıcı olarak kısıtlama hakkını saklı tutar.
  • Kullanıcı Gönderimleri
   Bu Uygulamaya ve/veya Topluluğa gönüllü olarak bilgi, iletişim veya içerik (fotoğraflar, videolar, kişisel hikayeler, anekdotlar ve şakalar dahil) (her biri “Gönderilen Öğe”) göndererek, bu tür gönderilerin aşağıdakiler için gizli olmadığını kabul edersiniz. AnonimSohbet ve iştiraklerine, ortaklarına geri alınamaz, münhasır olmayan, kalıcı, dünya çapında, telifsiz, tamamen alt lisanslanabilir, kullanma, görüntüleme, kamuya açık olarak gerçekleştirme, değiştirme, çoğaltma, yayınlama, dağıtma, uyarlama, Şu anda mevcut olan veya bundan sonra geliştirilecek herhangi bir şekilde veya ortamda (baskı dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) Gönderilen Öğelerinizden ve burada bulunan tüm telif hakkı, ticari sır, ticari marka veya diğer fikri mülkiyet haklarını türev çalışmalar yapmak, alt lisansını vermek ve ticari ve ticari olmayan başka şekillerde kullanmak; film veya elektronik depolama cihazları), size veya herhangi bir üçüncü tarafa herhangi bir tazminat ödemeden ve adınızı ve ikamet ettiğiniz şehri bu tür bir kullanımla bağlantılı olarak dahil etme hakkı. Her Gönderilen Öğe ayrıca AnonimSohbet'in herhangi birinin belirli gönderimler için belirtebileceği diğer hüküm ve koşullara da tabidir. Bize materyal göndererek, yukarıda belirtilen hakları verme konusunda tam yetkiye sahip olduğunuzu ve materyalinizin tamamen veya kısmen fikri mülkiyet haklarını, gizlilik veya tanıtım haklarını veya diğer herhangi bir hakkı ihlal etmeyeceğini beyan ve taahhüt etmektesiniz. herhangi bir üçüncü şahsın hakları. Ayrıca, eyaletinizde/ilinizde yasal reşit olma yaşına (çoğu eyalet/ilde 18) ulaştığınızı beyan ve garanti edersiniz. Ebeveynler veya vasiler, herhangi bir reşit olmayan adına sunmalıdır. Herhangi bir Gönderilen Öğenin sunulması hiçbir şekilde AnonimSohbet'in herhangi bir adına bu Gönderilen Öğeyi gönderme veya kullanma veya bunu yaparsak size kredi verme yükümlülüğü veya yükümlülüğü oluşturmaz. Gönderinizle ilgili olarak sizinle telefon, e-posta veya posta yoluyla iletişime geçebiliriz.
  • İçerik Politikaları
   Şartlarımızı ve koşullarımızı kabul ederek, (AnonimSohbet) kullanıcısı olarak aşağıdaki içerik politikalarına uymalısınız. Kullanıcılarımız, yayıncılarımız, pazarlamacılarımız, reklamcılarımız & 3. taraf ortaklar. Amacımız, uygulamamızı aile ve çocuklar da dahil olmak üzere her tür izleyici için %100 güvenli tutmaktır. Bu nedenle, saldırgan, yasa dışı, cinsel veya nefret içerikli her türlü içeriği kaldırmak için katı önlemler alıyoruz. Uygulamamızın doğası ve sağladığı ifade özgürlüğü nedeniyle, tüm kullanıcılar aşağıdaki içerik politikalarından haberdar olmalıdır. Bu politikalara uyulmaması, Nick/Rumuz kapatılmasına ve IP'nizin anonim sohbeti kullanmasına engel olur. İçeriği politikalarımıza göre izlemek için otomatik denetleme filtrelerimiz, gerçek kullanıcı moderatörlerimiz ve diğer spam önleme araçlarımız var. Web sitemizde hesabı olmayan herkes bile bir gönderiyi denetlemek için işaretleyebilir veya herhangi bir etkinliği spam olarak bildirebilir. Web Sitemizi/Hizmetimizi kullanırken lütfen aşağıdaki politikalardan haberdar olun:
   • AnonimSohbet, politika, yemek ve dinden sağlık ve güzelliğe kadar çok çeşitli konularda tartışma için açık bir platformdur. Bu bir flört sitesi değildir, bu yüzden lütfen olgunlaşmamış ve sadece flört konuları göndermekten kaçının. Yetişkinlere uygun içerik kesinlikle yasaktır.
   • Yetişkinlere yönelik kelimelerin ve nefret söyleminin kullanılmasına izin verilmez, bu tür kullanımlar hesabınızın feshedilmesine neden olur.
   • Başkalarına çok az değer sağlayan veya hiç değer vermeyen içeriğe izin verilmez, ör. web sitemiz aracılığıyla spam bağlantılarını veya bağlı kuruluş bağlantılarını tanıtma.
   • Kişisel bilgilerinizin herkese açık olarak paylaşılmasına izin verilmez, buna telefon numaranız, e-postanız, snapchat, kik vb. dahil olabilir.
   • Saygısızlık ve nefret ya da terör eylemlerinin yayılmasına izin verilmez.
   • Yasadışı içerik/uyuşturucu alım/satımına izin verilmez
   Bu kurallara uymadığınız takdirde hesabınız banlanacaktır. Herhangi bir konuyu/gönderiyi şüpheli bulursanız, bunu iletişim aracılığıyla denetlemek üzere bildirebilirsiniz
  • Kullanıcının Yükümlülükleri
   • 5.1 Kullanıcı Hesabınız altında gerçekleşen tüm etkinliklerden siz sorumlusunuz. Cep telefonunuzun herhangi bir güvenlik ihlalini veya izinsiz kullanımını AnonimSohbet'e derhal bildirmelisiniz. AnonimSohbet, başka birinin Kullanıcı Hesabınızı, bilginiz dahilinde veya bilginiz olmadan kullanması sonucunda uğrayabileceğiniz herhangi bir kayıptan sorumlu olmayacaktır. Ayrıca, Kullanıcı Hesabınızı başka birinin kullanması nedeniyle bizim veya başka bir tarafın maruz kaldığı zararlardan siz sorumlu tutulabilirsiniz.
   • 5.2 Hesap bilgilerinizi gizli tutacak ve kimliğinizin ele geçirilmesini önlemek için makul ve gerekli tüm adımları atacaksınız.
   • 5.3 Hizmetteki materyallere yalnızca kişisel amaçlarla bağlantı verebilirsiniz. AnonimSohbet, Hizmetin herhangi bir özelliğini herhangi bir zamanda sonlandırma hakkını saklı tutar.
   • 5.4:
    • 5.4.1 saldırgan, reşit olmayanlar için zararlı, müstehcen, yetişkinlere yönelik içerik içeren, terörü teşvik eden, kimliğe bürünme teşkil eden, aldatma amaçlı veya başka herhangi bir kişinin fikri mülkiyet haklarını ihlal eden veya başka bir şekilde geçerli yasanın ihlalini oluşturan;
    • 5.4.2 AnonimSohbet Hizmetini herhangi bir üçüncü şahsı tehdit etmek, taciz etmek veya gizliliğini ihlal etmek için kullanma, bunlara zorbalık, gözdağı verme, taciz etme, karalama, yanıltıcı, spam gönderme, kimlik avı, dolandırıcılık, takip etme veya diğer kullanıcılara başka şekilde zarar verme dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere;
    • 5.4.3 AnonimSohbet Hizmetini reklam veya iş teklifleri yayınlamak için kullanın;
    • 5.4.4 AnonimSohbet Hizmetinin herhangi bir bölümünde tersine mühendislik yapmaya teşebbüs etmek veya AnonimSohbet'teki herhangi bir içeriğe yetkisiz olarak zarar veren, değiştiren veya silen ya da AnonimSohbet'in işleyişini başka bir şekilde bozan herhangi bir faaliyette bulunmak;
    • 5.4.5 AnonimSohbet'in önceden yazılı izni olmadan Hizmetin herhangi bir bölümünü herhangi bir ortamda çoğaltmak, devretmek, erişim vermek, kopyalamak veya dağıtmak;
    • 5.4.6 Hizmete yalnızca kişisel kullanımınız için izin verildiğinden, Hizmetin kullanımı veya Hizmete erişim için veya bu Lisansla tutarsız başka herhangi bir şekilde yeniden satmak veya başkalarını ücretlendirmek;
    • 5.4.7 Bu hakların sahibinden bir lisansınız veya izniniz olmadıkça, herhangi bir üçüncü şahıs mülkiyet haklarına tabi olan herhangi bir materyali veya içeriği (adınız ve/veya profil resminizin bir parçası olarak dahil olmak üzere) kullanın
    • 5.4.8 AnonimSohbet Hizmetinden hesap adları da dahil olmak üzere kişisel olarak tanımlanabilir bilgileri toplayın.
  • Fesih
   Lisans, siz veya bizim tarafımızdan feshedilene kadar geçerlidir. AnonimSohbet ile olan ilişkinizi istediğiniz zaman sonlandırabilirsiniz. AnonimSohbet, bu Lisansın herhangi bir şartına uymamanız durumunda, bu Lisans kapsamındaki haklarınızı bildirimde bulunmaksızın feshetme hakkına sahiptir. Lisansın feshi üzerine, Hizmetin tüm kullanımını durduracak ve Hizmetin tüm kopyalarını imha edeceksiniz.
   • 6.1 AnonimSohbet, herhangi bir zamanda herhangi bir kullanıcının hesabını geçici olarak devre dışı bırakma veya kalıcı olarak sonlandırma hakkını saklı tutar:
    • 6.1.1 bu Lisansın şartlarını ihlal ediyorsanız;
    • 6.1.2 AnonimSohbet, AnonimSohbet Hizmetini yasaları çiğnemek veya üçüncü taraf haklarını ihlal etmek için kullandığınızdan makul ölçüde şüphelenirse;
    • 6.1.3 AnonimSohbet, politikalarımızdan herhangi birini haksız yere istismar etmeye veya kötüye kullanmaya çalıştığınızdan makul ölçüde şüphelenirse;
    • 6.1.4 Belirli bir bölgede yasal yetkiye sahip bir düzenleyici veya otorite tarafından veya AnonimSohbet'in ortaklarından herhangi biri tarafından yasalarda/yönetmeliklerde yapılan bir değişiklik nedeniyle gerekirse;
   • 6.2 Bu sözleşme kapsamındaki yükümlülükler, uygulama kullanıcı tarafından kullanıldığı sürece devam edecek ve yalnızca uygulamanın tamamen kaldırılması ve hesabın silinmesiyle sona erecektir.
  • Garanti Reddi
   HİZMETİN KULLANILMASININ RİSKİNİN YALNIZCA SİZE AİT OLDUĞUNU VE YETERLİ KALİTE, PERFORMANS, DOĞRULUK VE ÇABA İLE İLGİLİ TÜM RİSKİN SİZE AİT OLDUĞUNU AÇIKÇA KABUL VE KABUL EDERSİNİZ. KANUNLARIN İZİN VERDİĞİ ÖLÇÜDE, AnonimSohbet, YETKİLİLERİ VE ÇALIŞANLARI, HİZMETLE BAĞLANTILI OLARAK AÇIK, ZIMNİ VEYA YASAL TÜM GARANTİLERİ REDDEDER, ANCAK BUNLARLA SINIRLI OLMAK ÜZERE, ZIMNİ GARANTİ VEYA SINIRLI OLMAMAKTADIR. , BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK, DOĞRULUK, SESSİZ KEYİF VE ÜÇÜNCÜ ŞAHIS HAKLARININ İHLAL EDİLMESİ. HİZMETTEN KEYİF ALMANIZA KARŞI MÜDAHALEYE YA DA HİZMETİN KESİNTİSİZ VEYA HATASIZ OLACAĞINA VEYA HİZMET KUSURLARININ DÜZELTİLECEĞİNE KARŞI GARANTİ VERMİYORUZ. BİZİM TARAFIMIZDAN VERİLEN HİÇBİR SÖZLÜ YA DA YAZILI BİLGİ VEYA TAVSİYE BİR GARANTİ OLUŞTURMAYACAKTIR.
  • Sorumluluğun Sınırlandırılması
   HİÇBİR DURUMDA AnonimSohbet, YETKİLİLERİ VEYA ÇALIŞANLARI, KİŞİSEL YARALANMALARDAN, DOLAYLI, DOĞRUDAN, DOLAYLI, DOLAYLI, DOLAYLI, DOLAYLI, DOLAYLI, DOLAYLI, DOLAYLI, DOLAYLI, DOLAYLI, DOĞRUDAN, TESADÜFİ, ÖZEL, CEZAİ VEYA DOLAYLI ZARARLARDAN SİZE SORUMLU OLMAYACAKTIR. SINIRLAMA OLMADAN,
   • HATALAR, HATALAR VEYA İÇERİK YANLIŞLARI,
   • HİZMETİMİZE ERİŞİMİNİZDEN VE HİZMETİMİZİ KULLANMANIZDAN KAYNAKLANAN HERHANGİ BİR TÜRDE KİŞİSEL YARALANMA VEYA MÜLKİYET HASARI,
   • GÜVENLİ SUNUCULARIMIZA YETKİSİZ ERİŞİM VEYA KULLANIMI VE/VEYA BURADA DEPOLANAN TÜM KİŞİSEL BİLGİLER VE/VEYA FİNANSAL BİLGİLER,
   • SUNUCULARIMIZA VEYA SUNUCULARIMIZDAN İLETİMİN KESİLMESİ VEYA DURDURULMASI,
   • ÜÇÜNCÜ KİŞİLER TARAFINDAN HİZMETİMİZ ARACILIĞIYLA VEYA HİZMETİMİZE AKTARILABİLECEK HERHANGİ BİR HATA, VİRÜS, TROJAN ATLARI VEYA GİBİ HATALAR,
   • HİZMETİ KULLANIMINIZDAN VEYA HİZMETİ KULLANAMAMANIZDAN KAYNAKLANAN KAR KAYBI, VERİ KAYBI, İŞ KESİNTİSİ VEYA DİĞER HERHANGİ BİR TİCARİ ZARAR VEYA KAYIPLARDAN KAYNAKLANAN ZARARLAR HAKSIZ YA DA BAŞKA BİR ŞEKİLDE) VE BU TÜR ZARARLARIN OLASILIĞI HAKKINDA BİLDİRİLMİŞ OLSA BİLE. YUKARIDAKİ SORUMLULUK SINIRLAMASI, GEÇERLİ YARGI ALANINDA YASALARIN İZİN VERDİĞİ TAM ÖLÇÜDE GEÇERLİ OLACAKTIR.
  • Fikri Mülkiyet Hakları
   AnonimSohbet Hizmeti ve tüm kopyaları, telif hakkı ve diğer fikri mülkiyet yasaları ve anlaşmaları ile korunmaktadır. AnonimSohbet veya lisans verenleri, Hizmet ve bunların tüm kopyaları, değişiklikleri ve türevleri ile temel alınan yazılımdaki (herhangi bir kullanıcı Geri Bildirimi dahil) ("AnonimSohbet Teknolojisi") ve kullanımınız üzerindeki unvan, telif hakkı ve diğer fikri mülkiyet haklarına sahiptir. Hizmet size vermez veya AnonimSohbet Teknolojisinde herhangi bir mülkiyet hakkı elde etmezsiniz.
  • Tazminat
   Kullanıcı, herhangi bir ihlalden kaynaklanan veya bununla ilgili herhangi bir iddia veya ihtilafın bir sonucu olarak veya bunlarla bağlantılı olarak herhangi bir kayıp, zarar, maliyet, yükümlülük ve masrafa (avukatlık ücretleri ve masrafları dahil) karşı AnonimSohbet ve herhangi bir görevlisini tazmin edecektir. bu lisans size.

 • Bu Lisanstaki Değişiklikler

  AnonimSohbet, bu Lisansın şartlarını herhangi bir zamanda değiştirme veya değiştirme hakkını saklı tutar ve herhangi bir değişiklik için bu Lisansı gözden geçirmek sizin sorumluluğunuzdadır. Bu Lisansta yapılan herhangi bir değişikliğin ardından AnonimSohbet Hizmetini kullanmaya devam etmeniz, onun revize edilmiş şartlarını kabul ettiğinizi ve kabul ettiğinizi ifade edecektir.

 • Hizmet

  3.1 AnonimSohbet Hizmetini herhangi bir şekilde yetkisiz şekilde kullanmamayı ve Hizmeti kullanımınız yalnızca kişisel kullanım içindir. 3.2 Hizmete kendi inisiyatifinizle erişmeyi seçiyorsunuz ve yerel yasalar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere geçerli tüm yasalara uymaktan sorumlusunuz. 3.3 Hizmetimize erişimi herhangi bir zamanda bildirimde bulunmaksızın değiştirme, askıya alma, kaldırma veya devre dışı bırakma hakkını saklı tutarız. Hizmetimize erişimin kaldırılmasından veya devre dışı bırakılmasından hiçbir durumda sorumlu olmayacağız. Ayrıca, bildirimde bulunmadan veya yükümlülük altına girmeden Hizmetimizin kullanımına veya Hizmetimize erişime sınırlamalar getirebiliriz. 3.4 E-posta ile veya e-posta olmadan AnonimSohbet mesajı olarak gönderilen herhangi bir bildirim, bildirimin kullanıcıya etkin bir şekilde iletilmesi olarak kabul edilecektir. 3.5 AnonimSohbet (a) güncellemeleri indirmenizi ve yüklemenizi gerektirebilir; veya (b) güncellemeleri cihazınıza otomatik olarak indirip yükleyin. 3.6 AnonimSohbet, yeni ürünler, teknolojiler, promosyonlar, ürün adları, ürün geri bildirimi ve ürün iyileştirmeleri ("Geri Bildirim") hakkındaki fikirleri gizli bilgi olarak kabul etmez. AnonimSohbet'e herhangi bir Geri Bildirim gönderirseniz, AnonimSohbet'in Geri Bildirimi içeren veya başka bir şekilde ürünleri bağımsız olarak kullanma, geliştirme, değerlendirme veya pazarlama hakkını saklı tuttuğunu kabul edersiniz.

 • Kullanıcı ve Web Sitesi İçeriği

  Bu hüküm ve koşullarda, "kullanıcı içeriğiniz", AnonimSohbet'e hangi amaçla olursa olsun gönderdiğiniz materyal (sohbet mesajları, gönderiler ve yorumlar, metinler, resimler, sesli materyaller, video materyalleri ve görsel-işitsel materyaller dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) anlamına gelir.
  • 4.1 AnonimSohbet Hizmeti, AnonimSohbet'e ait olmayan veya AnonimSohbet tarafından kontrol edilmeyen reklamlar dahil olmak üzere üçüncü taraf web sitelerine bağlantılar içerebilir. AnonimSohbet, herhangi bir üçüncü taraf web sitesinin içeriği, gizlilik politikaları veya uygulamaları üzerinde hiçbir kontrole sahip değildir ve hiçbir sorumluluk kabul etmez. Ayrıca, AnonimSohbet herhangi bir üçüncü taraf sitenin içeriğini sansürleyemez veya düzenleyemez ve düzenleyemez. Hizmeti kullanarak, AnonimSohbet'in herhangi bir üçüncü taraf web sitesini kullanımınızdan kaynaklanan veya bununla ilgili herhangi bir zarar, iddia veya diğer sorumluluktan sorumlu olmayacağını açıkça kabul ve beyan edersiniz.
  • 4.2 AnonimSohbet Hizmetini kullanırken diğer kullanıcılar tarafından yayınlanan içeriğe maruz kalacağınızı ve AnonimSohbet'in bu tür içeriğin doğruluğundan, kullanışlılığından, güvenliğinden veya fikri mülkiyet haklarından sorumlu olmadığını ve bu tür içeriklerin içerik, AnonimSohbet'in sorumluluğunda değildir.
  • 4.3 AnonimSohbet Hizmetini kullanırken saldırgan, uygunsuz veya sakıncalı olarak kabul edilebilecek içerikle karşılaşabilirsiniz. Bununla birlikte, Hizmetimizi tüm risk size ait olmak üzere kullanmayı kabul edersiniz ve saldırgan, uygunsuz veya sakıncalı bulunabilecek içerik için size karşı herhangi bir sorumluluğumuz olmayacaktır.
  • 4.4 Gönderdiğiniz içerikten ve bunları yayınlamanın sonuçlarından yalnızca siz sorumlusunuz. AnonimSohbet yalnızca bir veri deposu olarak hareket ettiğinden, kullanıcı tarafından gönderilen içerik, AnonimSohbet'in görüşlerini veya fikirlerini temsil etmek zorunda değildir ve AnonimSohbet, kullanıcı tarafından gönderilen herhangi bir içeriğin geçerliliği, doğruluğu veya yasal durumu konusunda hiçbir garanti vermez.
  • 4.5 AnonimSohbet'e kullanıcı içeriğinizi mevcut veya gelecekteki herhangi bir medya veya arama motorunda kullanmak, çoğaltmak, uyarlamak, yayınlamak, tercüme etmek ve dağıtmak için dünya çapında, geri alınamaz, münhasır olmayan, alt lisanslanabilir, telifsiz bir lisans veriyorsunuz. Ayrıca, AnonimSohbet'e bu hakların ihlali için dava açma hakkı verirsiniz.
  • 4.6 AnonimSohbet, Hizmeti tanıtmak için veya diğer kullanıcılar için bilgi olarak Kullanıcı tarafından yayınlanan herhangi bir içeriği kullanma hakkını saklı tutar.
  • 4.7 AnonimSohbet, tamamen kendi takdirine bağlı olarak, kullanıcının içeriğin herhangi bir bölümüne erişimini geçici veya kalıcı olarak kısıtlama hakkını saklı tutar.

 • Kullanıcı Gönderimleri

  size veya herhangi bir üçüncü şahsa herhangi bir tazminat ödemeden ve bu tür bir kullanımla bağlantılı olarak adınızı ve ikamet ettiğiniz şehri dahil etme hakkı. Gönderilen her Öğe, belirli gönderiler için IncogChat'lerden herhangi birinin belirtebileceği diğer hüküm ve koşullara da tabidir. Bize materyal göndererek, yukarıda belirtilen hakları verme konusunda tam yetkiye sahip olduğunuzu ve materyalinizin tamamen veya kısmen fikri mülkiyet haklarını, gizlilik veya tanıtım haklarını veya diğer herhangi bir hakkı ihlal etmeyeceğini beyan ve taahhüt etmektesiniz. herhangi bir üçüncü şahsın hakları. Ayrıca, eyaletinizde/ilinizde yasal reşit olma yaşına (çoğu eyalet/ilde 18) ulaştığınızı beyan ve garanti edersiniz. Ebeveynler veya vasiler, herhangi bir reşit olmayan adına sunmalıdır. Herhangi bir Gönderilen Öğenin sunulması hiçbir şekilde IncogChat'lerin herhangi biri adına söz konusu Gönderilen Öğeyi gönderme veya kullanma veya bunu yaparsak size kredi verme yükümlülüğü veya görevi oluşturmaz. Başvurunuzla ilgili olarak sizinle telefon, e-posta veya posta yoluyla iletişime geçebiliriz.

 • İçerik Politikaları

  Şartlarımızı ve koşullarımızı kabul ederek, (AnonimSohbet) kullanıcısı olarak aşağıdaki içerik politikalarına uymalısınız. Kullanıcılarımız, yayıncılarımız, pazarlamacılarımız, reklamcılarımız ve 3. taraf ortaklarımız için sağlıklı bir eko sistemi sürdürmeyi amaçlıyoruz. Amacımız, web sitemizi aile ve çocuklar da dahil olmak üzere her tür izleyici için %100 güvenli tutmaktır. Bu nedenle, saldırgan, yasa dışı, cinsel veya nefret içerikli her türlü içeriği kaldırmak için katı önlemler alıyoruz. Web sitemizin doğası ve sağladığı ifade özgürlüğü nedeniyle, tüm kullanıcılar aşağıdaki içerik politikalarından haberdar olmalıdır. Bu politikalara uyulmaması, topluluk hesabınızın feshedilmesine ve IP'nizin rastgele sohbeti kullanmasına engel olur. İçeriği politikalarımıza göre izlemek için otomatik denetleme filtrelerimiz, gerçek kullanıcı moderatörlerimiz ve diğer spam önleme araçlarımız var. Web sitemizde hesabı olmayan herkes bile bir gönderiyi denetlemek için işaretleyebilir veya herhangi bir etkinliği spam olarak bildirebilir. Web Sitemizi/Hizmetimizi kullanırken lütfen aşağıdaki politikalardan haberdar olun:
  • AnonimSohbet siyaset, yemek ve dinden sağlık ve güzelliğe kadar çok çeşitli konularda tartışma için açık bir platformdur. Bu bir flört sitesi değildir, bu yüzden lütfen olgunlaşmamış ve sadece flört konuları göndermekten kaçının. Yetişkin içeriği kesinlikle yasaktır.
  • Yetişkinlere yönelik kelimelerin ve nefret söylemlerinin küfür/hakaret kullanılmasına izin verilmez, bu tür kullanımlar Rumuz/Nick'inizin kapatılmasına neden olur.
  • Başkalarına çok az değer katan veya hiç değer vermeyen içeriğe, örneğin web sitemiz aracılığıyla spam bağlantılarının veya bağlı kuruluş bağlantılarının tanıtımına izin verilmez.
  • Kişisel bilgilerinizin herkese açık olarak paylaşılmasına izin verilmez, buna telefon numaranız, e-postanız, telegram, instagram vb. dahil olabilir.
  • Saygısızlık ve nefret ya da terör eylemlerinin yayılmasına izin verilmez.
  • Yasa dışı içerik/uyuşturucu alımı/satımı yasaktır
  Bu kurallara uymadığınız takdirde hesabınız banlanacaktır. Herhangi bir konuyu/gönderiyi şüpheli bulursanız, bunu iletişim sayfasından moderasyon için bildirebilirsiniz.

 • Kullanıcının Yükümlülükleri

  • 5.1 Kullanıcı Hesabınız altında gerçekleşen tüm faaliyetlerden siz sorumlusunuz. Cep telefonunuzun herhangi bir güvenlik ihlalini veya izinsiz kullanımını derhal AnonimSohbet'e bildirmelisiniz. AnonimSohbet, bilginiz dahilinde veya bilginiz dışında başka birinin Kullanıcı Hesabınızı kullanması sonucunda maruz kalabileceğiniz hiçbir kayıptan sorumlu olmayacaktır. Ayrıca, Kullanıcı Hesabınızı başka birinin kullanması nedeniyle bizim veya başka bir tarafın maruz kaldığı zararlardan siz sorumlu tutulabilirsiniz.
  • 5.2 Hesap bilgilerinizi gizli tutacak ve kimliğinizin ele geçirilmesini önlemek için makul ve gerekli tüm adımları atacaksınız.
  • 5.3 Hizmetteki materyallere yalnızca kişisel amaçlarla bağlantı verebilirsiniz. AnonimSohbet, herhangi bir zamanda Hizmetin herhangi bir yönünü durdurma hakkını saklı tutar.
  • 5.4:
   • 5.4.1 herhangi bir üçüncü tarafı, saldırgan, küçüklere zararlı, müstehcen, yetişkinlere uygun içerik içeren, terörü teşvik eden, kimliğe bürünme teşkil eden, aldatma amaçlı veya ihlal eden herhangi bir bilgi yayınlamak dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir şekilde sakıncalı olan materyallere maruz bırakmak. başka herhangi bir kişinin fikri mülkiyet hakları veya başka bir şekilde geçerli yasanın ihlali anlamına gelir;
   • 5.4.2 AnonimSohbet Hizmetini, zorbalık, gözdağı verme, taciz etme, karalama, yanıltıcı, spam gönderme, kimlik avı, dolandırıcılık, takip etme veya diğer kullanıcılara başka şekilde zarar verme dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir üçüncü tarafı tehdit etmek, taciz etmek veya gizliliğini istila etmek için kullanmak;
   • 5.4.3 AnonimSohbet Hizmetini reklamları veya iş tekliflerini yayınlamak için kullanın;
   • 5.4.4 AnonimSohbet Hizmetinin herhangi bir bölümünde tersine mühendislik yapmaya teşebbüs etmek veya AnonimSohbet'teki herhangi bir içeriğe yetkisiz olarak zarar veren, değiştiren veya silen ya da AnonimSohbet'in işleyişini başka bir şekilde bozan herhangi bir faaliyette bulunmak;
   • 5.4.5 AnonimSohbet'in önceden yazılı izni olmaksızın Hizmetin herhangi bir bölümünü herhangi bir ortamda çoğaltmak, aktarmak, erişim vermek, kopyalamak veya dağıtmak;
   • 5.4.6 Hizmete yalnızca sizin kişisel kullanımınız için izin verildiğinden, Hizmeti kullanmak veya Hizmete erişmek için veya bu Lisansla tutarsız başka herhangi bir şekilde yeniden satmak veya başkalarını ücretlendirmek;
   • 5.4.7 Bu hakların sahibinden bir lisansınız veya izniniz olmadıkça, herhangi bir üçüncü şahıs mülkiyet haklarına tabi olan herhangi bir materyali veya içeriği (adınız ve/veya profil resminizin bir parçası olarak dahil olmak üzere) kullanmak;
   • 5.4.8 AnonimSohbet Hizmetinden hesap adları da dahil olmak üzere kişisel olarak tanımlanabilir bilgileri toplayın veya toplayın.

 • Sonlandırma

  Lisans, siz veya bizim tarafımızdan feshedilene kadar geçerlidir. AnonimSohbet ile olan ilişkinizi istediğiniz zaman sonlandırabilirsiniz. AnonimSohbet, bu Lisansın herhangi bir şartına uymamanız durumunda, bu Lisans kapsamındaki haklarınızı bildirimde bulunmaksızın feshetme hakkına sahiptir. Lisansın feshi üzerine, Hizmetin tüm kullanımını durduracak ve Hizmetin tüm kopyalarını imha edeceksiniz.
  • 6.1 AnonimSohbet, herhangi bir zamanda herhangi bir kullanıcının hesabını geçici olarak devre dışı bırakma veya kalıcı olarak sonlandırma hakkını saklı tutar:
   • 6.1.1 Bu Lisansın şartlarını ihlal ediyorsanız;
   • 6.1.2 AnonimSohbet, AnonimSohbet Hizmetini yasaları çiğnemek veya üçüncü taraf haklarını ihlal etmek için kullandığınızdan makul ölçüde şüphelenirse;
   • 6.1.3 AnonimSohbet, politikalarımızdan herhangi birini haksız bir şekilde istismar etmeye veya kötüye kullanmaya çalıştığınızdan makul ölçüde şüphelenirse;
   • 6.1.4 Belirli bir bölgede yasal yetkiye sahip bir düzenleyici veya otorite veya AnonimSohbet'in ortaklarından herhangi biri tarafından yasalarda/yönetmeliklerde yapılan bir değişiklik nedeniyle gerekliyse;
  • 6.2 Bu sözleşme kapsamındaki yükümlülükler, uygulama kullanıcı tarafından kullanıldığı sürece devam edecek ve yalnızca uygulamanın tamamen kaldırılması ve hesabın silinmesiyle sona erecektir.

 • Garanti feragatnamesi

  HİZMETİN KULLANILMASININ RİSKİNİN YALNIZCA SİZE AİT OLDUĞUNU VE YETERLİ KALİTE, PERFORMANS, DOĞRULUK VE ÇABA İLE İLGİLİ TÜM RİSKİN SİZE AİT OLDUĞUNU AÇIKÇA KABUL VE KABUL EDERSİNİZ. KANUNLARIN İZİN VERDİĞİ EN ÖLÇÜDE, AnonimSohbet, YETKİLİLERİ VE ÇALIŞANLARI, HİZMETLE BAĞLANTILI OLARAK AÇIK, ZIMNİ VEYA YASAL TÜM GARANTİLERİ, GARANTİ VEYA ZIMNİ BELİRTİLENLER DAHİL, ANCAK BUNLARLA SINIRLI OLMAYAN, REDDEDER. , BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK, DOĞRULUK, SESSİZ KEYİF VE ÜÇÜNCÜ ŞAHIS HAKLARININ İHLAL EDİLMESİ. HİZMETTEN KEYİF ALMANIZA KARŞI MÜDAHALEYE YA DA HİZMETİN KESİNTİSİZ VEYA HATASIZ OLACAĞINA VEYA HİZMET KUSURLARININ DÜZELTİLECEĞİNE KARŞI GARANTİ VERMİYORUZ. TARAFIMIZDAN VERİLEN HİÇBİR SÖZLÜ VEYA YAZILI BİLGİ VEYA TAVSİYE GARANTİ OLUŞTURMAYACAKTIR.

 • Sorumluluğun Sınırlandırılması

  HİÇBİR DURUMDA AnonimSohbet, YETKİLİLERİ VEYA ÇALIŞANLARI, KİŞİSEL YARALANMALARDAN, DOLAYLI, DOĞRUDAN, DOLAYLI, DOLAYLI, DOLAYLI, DOLAYLI, DOLAYLI, DOLAYLI, DOLAYLI, DOLAYLI, DOĞRUDAN, TESADÜFİ, ÖZEL, CEZAİ VEYA NİHAİ OLARAK DOLAYLI HASARLARDAN SORUMLU OLMAYACAKTIR. SINIRLAMA OLMADAN,
  • İÇERİK HATALARI, HATALARI VEYA YANLIŞLIKLARI,
  • HİZMETİMİZE ERİŞİMİNİZDEN VE HİZMETİMİZİ KULLANIMINIZDAN KAYNAKLANAN HERHANGİ BİR TÜRDE KİŞİSEL YARALANMA VEYA MÜLKİYET HASARI,
  • GÜVENLİ SUNUCULARIMIZA HERHANGİ BİR YETKİSİZ ERİŞİM VEYA KULLANIMI VE/VEYA BUNLARDA DEPOLANAN HERHANGİ BİR VE TÜM KİŞİSEL BİLGİ VE/VEYA FİNANSAL BİLGİLER,
  • SUNUCULARIMIZA VEYA SUNUCULARIMIZDAN İLETİMİN KESİNTİ VEYA DURDURULMASI,
  • HERHANGİ BİR ÜÇÜNCÜ KİŞİ TARAFINDAN HİZMETİMİZE VEYA HİZMETİMİZ ARACILIĞIYLA AKTARILACAK HATALAR, VİRÜSLER, TROJAN ATLARI VEYA GİBİ HATALAR,
  • KAR KAYBI, VERİ KAYBI, İŞ KESİNTİSİ VEYA HERHANGİ BİR TİCARİ ZARAR VEYA KAYIPLARDAN KAYNAKLANAN YA DA HERHANGİ BİR TİCARİ ZARAR VEYA KAYIPLARDAN KAYNAKLANAN YA DA HİZMETİ KULLANAMAMANIZDAN KAYNAKLANAN ZARARLAR ) VE BU TÜR ZARARLARIN OLASILIĞI HAKKINDA BİLDİRİLMİŞ OLSA BİLE. YUKARIDAKİ SORUMLULUK SINIRLAMASI, GEÇERLİ YARGI ALANINDA YASALARIN İZİN VERDİĞİ EN GENİŞ ÖLÇÜDE GEÇERLİ OLACAKTIR.

 • tazminat

  Kullanıcı, herhangi bir ihlalden kaynaklanan veya bununla ilgili herhangi bir iddia veya ihtilafın bir sonucu olarak veya bunlarla bağlantılı olarak herhangi bir kayıp, zarar, maliyet, yükümlülük ve harcamaya (avukatlık ücretleri ve masrafları dahil) karşı AnonimSohbet ve herhangi bir yetkilisini tazmin edecektir. sen bu lisanstan
AnonimSohbet'i kullanarak gizliliğimizi ve hizmet şartlarımızı kabul etmiş olursunuz . Rastgele ücretsiz anonim sohbet sitemizi kullanmak için 18 yaşından büyük olmalısınız.